O firmie

Szanowni Państwo

 

Powstanie T.I.P. Polska Sp. z o.o. jest efektem połączenia dotychczasowej działalności firmy pod nazwą Westlands sp. z o.o., zajmującej się importem maszyn i urządzeń dla domu, ogrodu oraz majsterkowiczów i profesjonalistów z  wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym Grupy T.I.P. w skład, której wchodzą spółki działające na rynkach Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i Węgier.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, stale dbamy o atrakcyjność asortymentu udoskonalając i wdrażając nowe rozwiązania techniczne. Na każdym etapie produkcji dbamy o szczegóły technologiczne, jakość wytwarzanych urządzeń oraz bezpieczeństwo ich eksploatacji. Staramy się promować innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, stawiamy na energooszczędność i ochronę środowiska. Gwarancją wysokiej jakości naszych produktów są certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, które spełniają najwyższe wymogi i normy Unii Europejskiej dotyczące między innymi emisji spalin oraz emisji hałasu.

Ponad 30-to letnie doświadczenie produkcyjne naszego Zespołu w Niemczech zaowocowało stworzeniem najwyższej jakości produktów T.I.P. przy zachowaniu szczególnie atrakcyjnej proporcji jakości do ceny. Przedstawiony na naszej stronie szeroki program urządzeń z pewnością znajdzie zastosowanie w Państwa ogrodzie, domu i gospodarstwie.

Podczas doboru asortymentu kierujemy się zawsze dobrem klientów. "Jakość oferowanych urządzeń w przystępnej cenie" - to motto towarzyszące nam podczas tworzenia nowych konceptów.

 

 

Powered By OpenCart
T.I.P. POLSKA Sp. z o.o. © 2019